E-pasts: info@celtniecibasdarbi.lv
Tālr.: Rīga un raj. 26881773, Cēsis un raj. 29342147, Mārketings 26009276 Sazinies ar mums

Par siltināšanu:

Pirmoreiz pievēršot uzmanību kādai ēkai, vispirms mēs ievērojam tās fasādi. Ēkas fasāde ir kā mājas “vizītkarte”, pēc kuras rodas pirmais iespaids par tās iemītniekiem un pašu ēku. eku siltinasana, siltumzudums, putuplasts, akmens vateNosiltinot ēku un nodrošinot ēkas ārējā izskata pievilcīgumu, tiek iegūta vēl kādas citas, daudz svarīgākas funkcijas pildīšana – tiek pasargātas ēkas ārējās norobežojošās konstrukcijas no nelabvēlīgo laika apstākļu ietekmes un nodrošināts optimāls mikroklimats ēkas iekštelpās.

Māju iespējams nosiltināt gan no iekšpuses, gan ārpuses. Tomēr abpusēja siltināšana nav obligāti nepieciešama – māju var siltināt arī tikai no ārpuses, tādā veidā to pasargājot no atmosfēras tiešās ietekmes, piemēram, sala un temperatūras svārstībām. Turklāt, siltinot māju no ārpuses, nav nepieciešams samazināt dzīvojamo platību, kā tas notiek tad, ja siltināšana tiek veikta no iekšpuses. Izņēmums ir guļbaļķu mājas, kas netiek siltinātas no ārpuses.

Siltināšanas materiālu izvēle jāveic ļoti rūpīgi, pārzinot gan materiālus, gan konkrētās mājas īpatnības. Izvēloties materiālus, vēlams, lai tie būtu vienas firmas ražojumi (tad tie savstarpēji reaģēs vislabāk). Siltinot ēku svarīgi ir zināt siltumu zudumu rašanās vietas (skatīt attēlu), lai novērstu galvenās problemātiskās vietas.

Ieguvumi:

  • Atjaunojas visvairāk bojātā ēkas daļa – fasāde, turklāt tiek novērsti visbiežāk sastopamie sienu defekti – notecējumi, izdrupumi, plaisas, sasalumi, pelējumi u.t.t.
  • Ārējo sienu siltuma izolācija samazina temperatūras svārstības, kas samazina sienu “spriedzi”, rezultātā samazinot plaisu veidošanās risku
  • Tiek ekonomēti naudas līdzekļi
  • Siltuma zudumi cauri sienām samazinās, līdz minimumam jeb tiek novērsti pilnībā
  • Telpās tiek panākts veselīgs un pastāvīgs klimats: vasarā – vēss, ziemā – vienmērīgi silts
  • Tiek iegūta ēka ar jaunu, skaistu un vizuāli pievilcīgu ārējo tēlu
  • Mājas apkurei var uzstādīt un izmantot mazākas jaudas apkures iekārtu
  • Ievērojami palielinās nekustamā īpašuma vērtība un turpmākās realizācijas iespējas
  • Būs ērtāka, komfortablāka un daudz patīkamāka apkārtējā vide.

 

Piedāvājam ēkas siltināt ar:

Ekovate
Ražota no celulozes šķiedras un dabīgo sāļu piejaukumiem. Šī materiāla priekšrocība ir tā, ka tam nav šuvju vietu, turklāt tas ir ekoloģiski tīrs un veselībai nekaitīgs materiāls. Ekovatei ir dabīga mitruma regulācija un spēja elpot, tā izolē skaņu un ir ugunsizturīga. Izvēloties ekovati, nav nepieciešama celtniecības plēves ieklāšana un nav jāierīko papildus ventilācija. Ja Jūsu mājoklis būs siltināts ar ekovati, varat būt droši – ziemā būs silti, savukārt vasarā būs viegli elpot.

Akmens vate
Ražota no vulkāniskajiem iežiem, kas izkausēti ļoti augstā temperatūrā un pārvērsti šķiedrās. Akmens vate ir siltinoša, ar hidroizolāciju un ir ugunsizturīga (šajā aspektā ir kvalitatīvāka par stikla vati). Iegādājoties akmens vati, jāpievērš uzmanība tās blīvumam – pārāk mazs blīvums pēc pāris gadiem var veicināt materiāla atdalīšanos no ēkas sienas. Blīvumam jābūt minimums 130 kg/m3. Ēkām ar lielāku slodzi ieteicamāk ir izvēlēties akmens vati, jo tā ir cietāka par stikla vati.

Putuplasts
Ir viegls, stingrs organisks materiāls, kuru iegūst formējot uzputotas polistirola granulas, kuras veido slēgtu poru. Uzputoto polistirolu visplašāk pielieto kā siltumizolācijas un iepakošanas materiālu. Paredzētas grīdu, lodžiju, balkonu, sienu un pamatu siltumizolācijai, arī kā izolācija apgrieztajiem un ekspluatējamiem jumtiem, jumtiem ar mehānisko stiprinājumu.

x
Centīgi strādājam, bet tuvākajā laikā nevarēsim izpildīt jaunus pasūtījumus.
Aicinām rezervēt mūsu meistaru komandas laiku jau tagad, bet plānojot darbus uzsākt ar 2019.gada februāri.